יש לכם רעיון לאפליקציה ואתם זקוקים לעזרה בפיתוח?

מתחילים באפיון אפליקציה. לנו ב Y&A יש את הכלים, הנסיון, הידע והאנשים הנכונים בשביל להפוך את הרעיון שלכם לאפליקציה שעובדת (ועובדת מצויין)!

נתחיל מהסוף: סופו של תהליך אפיון אפליקציה הוא מסמך מדוייק של תיאור האפליקציה הכוללת סרטוט סכמטי של מסכי הליבה, ובשפה יותר מקצועית - wirefarme. מסמך זה ישמש כ "cookbook" את המפתחים, מעצבים ואת היזם  ועל בסיסו כולם יתמחרו ויבצעו את עבודתם.

אפיון אפליקציה שונה מאפיון אתר או מערכת. תהליך האפיון מאתגר יותר, נשען על ניסיון ותובנות עמוקות של דרכי שימוש של המשתמש.  מכיון שהמדיום הוא מסך מצומצם, החשיבות של כל אלמנט בכל מסך היא דרמטית.

 

אפיון אפליקציה למובייל

 

אפליקציה טובה היא אפליקציה שהמשתמשים שלה מקבלים ערך וחוזרים לצרוך אותה שוב ושוב. הרעיון שלכם יכול להיות מדהים אבל אם תתעו באפיון ומשפך הערך באפליקצייה, הריי שהיא נדונה לכשלון. חבל.

אפיון אפליקציה הוא השלב הראשון בדרך לפיתוח אפליקציה מקצועית ואיכותית - ובשביל לעשות זאת אתם זקוקים למומחים אמיתיים בתחום האפיון, פיתוח והעיצוב.

בשלב האפיון, נכיר אתכם את החזון והחלומות שלכם ויחד נסנטז את המטרה שלכם בבניית האפליקציה, מהם הצרכים שאתם עונים עליהם וכיצד אלו הופכים לאפליקציה מהממת שהופכת את כל זה מרעיון לביצוע.

 

פריסת מסכים של תהליך אפיון אפליקציה

 

בעולם תחרותי כמו בעולם המובייל, חייבים לשמור כל הזמן על פוקוס - לכן אנחנו מתחייבים להיות קשובים לכם לאורך כל התהליך ולהגיע יחד למסקנות שיוכלו להביא את האפליקציה שלכם רחוק כבר בשלב האפיון.

אנחנו ב-Y&A,  מעל עשור של פעילות, מבטיחים לכם שבתהליך אפיון אפליקציה ופיתוחה, אתם זוכים לצוות המומחים הטוב ביותר בשוק ובאחת מהחברות המובילות ביותר בתחום.

בואו להכיר אותנו ולראות איך האפליקציה שלכם הופכת מחלום למציאות!

צור קשר

מלא/י את הפרטים שלך בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי

מאמרים בנושא אפיון אפליקציה לסלולרי.

אנחנו מזמינים אתכם לבלוג החדש שלנו, שם תוכלו למצוא מגוון מאמרים הקשורים לכל עולם הדיגיטל.