בניית אתרים

Y&A מתמחים בבניית אתרים איכותיים זה עשור, למאות חברות מובילות ממגוון מגזרים במשק.

מאחורינו, נסיון נצבר של מאות אתרים מסחריים, אתרים תדמיתיים ואתרים קטלוגיים שהזניקו את לקוחותינו קדימה במימדי החשיפה והפעילות העסקית הדיגיטלית שלהם.

מידי יום, לקוחות בוחרים בנו כשותפים ומפקידים בידינו את בניית האתר שלהם.
הם עושים זאת כי הם יודעים ש:

  •  פרוייקט בניית האתר שלהם בידי חברה אמינה ובעלת ניסיון מוכח.
  •  יש לנו יכולת קריאיטיבית וחשיבה אסטרטגית ליצירת אתר שיבדל אותם מהמתחרים.
  • חדשנות היא ערך ב- Y&A – אנו פורצי גבולות ומזהים טרנדים חדשים לפני כולם.
  • האתרים שאנחנו מעצבים ובונים מכפילים את הלידים והמכירות.
  • ההחזר על השקעתם מובטח!
הקמת אתר אינטרנט הינו תהליך מורכב המצריך הרבה מעבר לכתיבת קוד. תהליך אשר משלב ידע רב בתחומי העיצוב, השווק וכמובן הטכנולוגיה. בשל כך, כל לקוחותינו מוקפים בצוות מקצועי ממגוון תחומים: מעיצוב גרפי ועד שיווק דיגיטלי, הכל כדי ליצור אתר ברמת גימור גבוהה במיוחד, בדיוק כמו שאתם רוצים אותו !

ב- Y&A, אנו בונים ומפתחים אתרים תוך יצירת חווית משתמש מותאמת לגולשים שלך, אנחנו נכנסים לראש של הגולש כדי להבין מה ימשוך אותו להשאר באתר להחשף לתכנים ואז הופכים את זה למוחשי וויזואלי.
מערכת ניהול התוכן אותה אנו מציעים, היא פלטפורמת קוד פתוח, המאפשרת לך שליטה מלאה באתר ובניהול התוכן השוטף.  אנחנו נהיה שם בשבילך לתמיכה וסיוע בתפעול השוטף.
בנוסף, המערכת בה אנו משתמשים לבניית אתרים, מאפשרת תאימות מלאה למנועי החיפוש, כל האתרים שלנו נבנים בקפידה לפי מילות מפתח שיקדמו את העסק שלך בחיפושי גולשים.

חברתינו מעודכנת תמידית במגמות ובצרכים המשתנים בעולם הדיגיטל. בעידן בו קרוב לחצי מן הגולשים באינטרנט מבצעים זאת באמצעות המובייל, אנו מפתחים אתרים רספונסיביים המתאימים את עצמם אוטומטית למגוון גדלי המסכים.
עם כניסתו לתוקף של חוק הנגישות, אנו מציעים בניית אתרים נגישים העומדים בדרישות החוק ושדרוג אתרים קיימים לאתרים נגישים.

בניית אתרים מבחינתנו היא אומנות, אומנות בה אנו מצליחים כבר עשור. בתהליך בניית האתר אנו מציעים לכם ליווי מתחילת הפרויקט ועד סופו לשביעות רצונכם המלאה.

בניית אתרים עושים עם Y&A !

צור קשר

מלא/י את הפרטים שלך בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי