בניית אתרים רספונסיביים היא תנאי סף לבניית אתר מודרני.

כ 50% מהגלישה ברשת נעשית דרך המובייל ולכן חשוב במיוחד כי האתר יתאים עצמו לכל גדלי המסכים. אחרת חווית המשתמש נפגעת, והגולש עוזב את האתר.
ב- Y&A אנו עוסקים בבניית אתרים רספונסיביים, אנו יוצרים בעבורכם עיצוב שיהיה נוח למשתמש גם במובייל, וישמר את חווית המשתמש גם במסך הקטן. בבניית אתרים רספונסיביים אנו משתמשים במגוון טכניקות וכלים המאפשרים לנו ליצור עיצוב המשתנה בהתאם לגודל המסך והרזולוציה שלו. אנו נתאים את האתר כך שכל הרכיבים יותאמו בגודלם ובמיקומם לכל מסך.

בניית אתרים רספונסיביים מאפשרת לנו ליצור אתר אחד המתאים למגוון רחב של מכשירים, כך אין צורך בשכפול האתר. לאתר בכל הפלטפורמות אותה הכתובת, לכן מנועי החיפוש מוצאים אתו בקלות רבה יותר וקידום האתר אינו נפגע.

60% מהחיפושים ב Google נעשים בטלפון הנייד

כיום, כדי להגיע לקהל שלכם בכל מקום ובכל זמן אתם חייבים אתר רספונסיבי, ובניית אתרים רספונסיביים היא המומחיות שלנו.

חשוב לדעת! לא בכל אתר מתאים ומומלץ להשתמש בטכנולוגיה רספונסיבית. אתרים רספונסיביים מתאימים במיוחד לאתרי תדמית ואתרי תוכן, המהווים "כרטיס ביקור" חשוב לעסק שלך אך אינם דורשים שימוש מורכב של המשתמש.

ישנם אתרים שמומלץ לעצב עבורם חוויה אפליקטיבית. כך שחווית המשתמש תיצור את התחושה שהוא נמצא באפליקציה. היתרון המובהק לאימוץ גישה זו היא תאימות מלאה לחווית הגלישה של המשתמש, והיא חשובה במיוחד במערכות מורכבות יותר.

חווית משתמש איכותית בהכרח מגבירה את משך זמן השהייה של הגולש באתר, מגדילה את אחוזי ההמרה ללידים ומגדילה מכירות ישירות.

התקשרו ותקבעו פגישת ייעוץ חינם כדי ללמוד איזה מן הטכנולוגיות מתאימות לכם וכיצד נוכל לקדם אתכם למטרה שלכם.

צור קשר

מלא/י את הפרטים שלך בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי

מאמרים בנושא בניית אתרים רספונסיביים.

אנחנו מזמינים אתכם לבלוג החדש שלנו, שם תוכלו למצוא מגוון מאמרים הקשורים לכל עולם הדיגיטל.