הקמת אתר אינטרנט

אנו עוסקים בבניית אתרי אינטרנט כבר יותר מעשור, ומאחורינו כבר מאות פרוייקטים שליווינו מא' ועד ת'. אנו מאפיינים, מפתחים, מעצבים ויוצרים אתרי אינטרנט ברמת גימור גבוהה במיוחד, ומעניקים ללקוח ליווי מקיף וצמוד של צוות מקצועי נרחב.

בניית אתרים בחברה שלנו מבוססת על מערכת ניהול התוכן WordPress, פלטפורמת קוד פתוח המאפשרת גמישות רבה כאשר מדובר על בנייץ אתר אינטרנט, עיצובו ותחזוקתו. אנו לא מפתחים על בסיס תבניות קיימות אלא יוצרים לכל לקוח קונספט הקולע בדיוק לצרכיו ורצונותיו.

בזמן בניית אתר אינטרנט כמובן שהפיתוח שלנו נמצא תמיד בחזית הטכנולוגית, וכל אתר שאנו בונים מותאם גם לשימוש גם בסמארטפונים, בכל מערכות ההפעלה. כיום, הקמת אתר אינטרנט מחייבת התאמה לכל סוגי וגדלי המסכים- 50% מהגלישה ברשת נעשית היום דרך טלפונים ניידים.

המערכת בה אנו משתמשים לצורך כל הקמה ובניית אתר אינטרנט, מותאמת למנועי חיפוש ואת האתרים אנו בונים בקפידה, לפי מילות מפתח שיקדמו את האתר בעת חיפוש הגולשים.

חברת Y&A, הידועה מאוד בתחום בניית אתרי אינטרנט, מציעה לך שירות מקיף ויצירת אתר בדיוק בשבילך ובשביל העסק שלך, אשר תואם את המסרים השיווקיים של החברה.

אתר האינטרנט שלך הוא אחד הכלים החשובים ביותר בקידום העסק- בשל כך כדאי לבחור בטובים ביותר!

בניית אתר אינטרנט מקצועי

בין אם מדובר על הקמת אתר אינטרנט תדמיתי, חנות וירטואלית, אתרים פנימיים, אתר קטלוגי או פורטל- אנו ב Y&A מאמינים כי אתרי אינטרנט חייבים להיות מקצועיים, מכיוון והם המראה של כל בעל עסק בשוק הגדול בעולם - רשת האינטרנט.

מאמרים בנושא בניית אתרי אינטרנט

אנחנו מזמינים אתכם לבלוג החדש שלנו, שם תוכלו למצוא מגוון מאמרים הקשורים לכל עולם הדיגיטל.