עיצוב UI/UX - ממשק משתמש

מטרתו ליצור חווית משתמש מעולה שתגרום לגולשים לבלות זמן רב יותר באתר ולחזור שוב ושוב.

Y&A הקימה בשנים האחרונות חברת בת בשם Pitangoux, חברה שמתמחה ומעמיקה בכל העולמות ה - UI/UX ממשק משתמש. Pitangoux עובדת מול מגזרים רבים כגון הייטק, פיננסים, תקשורת, אגריטק ועוד... 

בסטודיו מתמחים חבורה של מעצבים מנוסים שכל יום ממציאה את עצמה מחדש במטרה ליצור ממשק משתמש UI איכותי יותר וחוויה בלתי נשכחת UX.

עיצוב UI/UX מערב בתוכו גורמים רבים כשבראשיתם עומדים (UI (User Interface ו-(UX (User Experiance. ב-UI אנו מקפידים על נוחות ויזואלית, שהשימוש באתר שלכם יעשה ע"י אלמנטים גרפים ויזואליים שיקלו על "עין המשתמש" ועל ההבנה שלו. ב-UX, שהוא הרחבה של UI, אנו כבר מדברים על חווית השימוש של הלקוח בכללותה, לא רק הנראות אלא גם האינטראקציה עם האתר.

מספר פרוייקטים של עיצוב ממשק משתמש UI/UX למגוון רחב של מערכות מובייל ודסקטופ: 

כיום, כשמושם דגש רב על עיצוב הממוקד בחווית המשתמש, חשיבות תכנון נכון של עיצוב UI/UX גדולה באופן מיוחד, משום שתכנון נכון ועיצוב נכון יביאו להעצמת חווית המשתמש. אתר אינטרנט הוא כלי שמגיע לקהל מאוד רחב ורב-גוני, קהל אשר הולך וגדל מידי יום, ולכן על העיצוב לענות על צרכיו של כל לקוח פוטנציאלי. עיצוב UI/UX יאפשר לאתר להיות נגיש לכל קהל היעד ולענות על צרכיו של כל משתמש, דבר החשוב באופן מיוחד בעקבות חוק הנגישות.

עיצוב UI/UX חשוב באופן מיוחד במערכות מורכבות, אשר ללא ארכיטקטורה נכונה יביאו אל חווית משתמש מסורבלת וירחיקו את קהל היעד. היום המשתמש רוצה מערכת פשוטה להפעלה, הוא רוצה להגיע למטרתו במהירות ובנוחות. במערכות מורכבות תכנון נכון של הארכיטקטורה והעיצוב הוא קריטי ליצירת פלטפורמה שתענה על מטרות האתר בצורה הטובה ביותר .

לשמישות המערכת חלק גדול העיצוב UI/UX, אך הידידותיות של המערכת ויעילות הממשק אינם המרכיב היחידי בעיצוב חווית המשתמש. עיצוב חווית משתמש עוסק בדרך בה המשתמש מרגיש בעת שימוש במערכת, ולכן מאחורי עיצוב UI/UX נכון עומדים עקרונות גם מעולם הפסיכולוגיה, מדעי ההתנהגות וארכיטקטורת המידע. שילוב נכון של עיצוב מושך ויעילות הממשק הוא אינו דבר פשוט ודורש ידע רחב היביא לאיזון הנכון.

עיצוב UI/UX מנצח

בשביל ליצור עיצוב UI/UX מנצח, אנחנו ב - Y&A יוצרים בעבורכם את הקונספט המתאים ביותר בעבור האתר שלכם. אנו נעצב לכם ממשק נוח וברור, נחליט יחדיו מה מופיע באתר, מה יופיע בעמוד הבית ומה בהמשך. נדאג לעיצוב חווית משתמש מהוקצעת ונעימה של כל עמוד באתר. בנוסף, ניצור בעבור המשתמש שלכם אינטראקציה נוחה עם האתר- נבין היכן על הגולש להגיב, ללחוץ או לבחור ונגרום לו לעשות זאת!

לא ניתן לדבר היום על אתר אינטרנטי מבלי לדבר על חווית המשתמש, בשל כך עיצוב UI/UX הוא חלק משמעותי מאוד בעיצוב האתר ובבנייתו, ואנחנו מתחייבים ליצור לכם עיצוב UI/UX מקצועי.

צור קשר

מלא/י את הפרטים שלך בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי

מאמרים בנושא בניית עיצוב UI/UX.

אנחנו מזמינים אתכם לבלוג החדש שלנו, שם תוכלו למצוא מגוון מאמרים הקשורים לכל עולם הדיגיטל.