קידום אתרים אורגני בגוגל

בניגוד לשימוש ב- Google Adwords, בקידום אתרים אורגני אנו פועלים כדי לקדם אתכם למקומות הראשונים בחיפוש "הטבעי" בגוגל, ללא תשלום על מודעות.
שימוש במודעות בתשלום אומנם מהווה שיטה פשוטה יותר לקידום העסק שלכם והן יכולות להוות חלק מהכלים השיווקים שברשותכם, אך כדי להביא לתוצאות מעולות בחשיפת אתרכם לקהל היעד שלכם, קידום אתרים אורגני הוא הכלי המרכזי והחשוב ביותר בקידום ושיווק האתר שלכם.

המנגנון הקובע את דירוג האתרים במנועי החיפוש, ובגוגל באופן מיוחד, הוא מעין "סוד תעשייה" כמוס. האלגוריתם לקביעת הדירוג בגוגל הוא אלגוריתם מורכב מאוד, המשתנה לעיתים קרובות וכולל בתוכו מרכיבים רבים- לחלקם אתם מודעים ולחלקם לא. כדי "לפצח" את הסוד הכמוס הזה אנו נדרשים להמון ידע, כלים, נסיון ובעיקר- מחקר מתמשך שעוקב אחר השינויים בעולם מנועי החיפוש.

ישנן חברות רבות המנסות "לרמות" את גוגל אבל מנוע החיפוש תמיד "חכם" מהן, ומהר מאוד אתרים המקודמים באמצעות "טריקים זולים" יורדים מטה ברשימת החיפוש. אצלנו אין "טריקים זולים" שייתנו תוצאות למראית עין בלבד, תוצאות כאלו נעלמות במהרה ואינן משרתות את מטרתכם ומטרתנו. במאחורי האסטרטגיה השיווקית שלנו עומד ידע רב, חשיבה מורכבת ורב תחומית ודאגה למעקב תמידי אחרי החידושים, השינויים והעדכונים בתחום.

הסטטיסטיקות מעידות על החשיבות שבקידום אתרים אורגני- ככל שיורדים ברשימת תוצאות החיפוש, כך יורד אחוז החשיפה- ובמהירות! בעוד שהתוצאה הראשונה זוכה לכ-33% חשיפה, התוצאה השניה זוכה לכ-18% חשיפה ואחוז החשיפה רק הולך ויורד. כשמגיעים לדף השני אחוז החשיפה כבר יורד ב-92%! גם אם יש לכם אתר מקצועי ומעוצב להפליא, לא ניתן להגיע לקהל היעד שלכם ללא קידום אתרים אורגני.

קידום אתרים אורגני מהווה אחת מן האסטרטגיות החשובות ביותר לקידום שלכם. ב-Y&A אנו יוצרים בעבורכם אסטרטגיית קידום המבוססת על שימוש בביטויי חיפוש ומילות מפתח רלוונטיות. זאת כמובן תוך הקפדה על ההנחיות העדכניות ביותר של Google. בעזרת שימוש בשיטות SEO, אנחנו ב- Y&A דואגים לקידום אתרים אורגני שיביא אתכם למקום מעולה בתוצאות החיפוש ובדירוג ויזנק אתכם קדימה בחשיפה!

צור קשר

מלא/י את הפרטים שלך בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי

מאמרים בנושא קידום אתרים אורגני.

אנחנו מזמינים אתכם לבלוג החדש שלנו, שם תוכלו למצוא מגוון מאמרים הקשורים לכל עולם הדיגיטל.