עיצוב אתר רספונסיבי

העולם והגולשים שלכם עוברים למובייל, כיצד להערך לזה בתכנון תהליך עיצוב אתר רספונסיבי ולמה זה כל כך חשוב?
עיצוב אתר רספונסיבי הפך לסטנדרט, ומה הפלא? כשיותר מ 70% המגלישה נעשית דרך המובייל, גוגל עדכנה את מנוע החיפוש כך שאתרים לא רספונסיבים נעלמים אט-אט מתוצאות החיפוש. כדי להיות קיים באמת, אתה חייב להיות קיים גם בנייד.

אדם מצביע על טאבלט

התרשמתי. רוצה לראות תחל'ס תיק עבודות

אז איך מעצבים אתר רספונסיבי?

כדי שהאתר שלכם יתאים באמת גם למסך הקטן, אנו נדאג לעיצוב אתר רספונסיבי שישמור על חווית משתמש מעולה בעת גלישה בכל סוגי המסכים (PC, טאבלטים, מוביילים) וגם יקדם אתכם בעת החיפוש בגוגל. כיום לעיצוב רספונסיבי חלק חשוב בדירוג שלכם במנועי החיפוש בכלל, וגוגל בפרט, כך שמלבד יצירה של חווית משתמש טובה בכל גדלי המסכים, עיצוב רספונסיבי חשוב גם בשביל קידום האתר.

בפרוייקט בניית אתרים מיישמים עיצוב אתר רספונסיבי, אנו בונים ומעצבים אתר אחד המתאים לכל המכשירים והמסכים. לאתר בכל הפלטפורמות אותה הכתובת, כך שמנועי החיפוש מוצאים אתו בקלות רבה יותר והדבר מסייע מאוד לקידומו בתוצאות החיפוש.

בעת עיצוב אתר רספונסיבי אנו משתמשים במגוון רחב של כלים מקצועיים המאפשרים לנו ליצור עיצוב המשתנה בהתאם לסוג המסך (גודלו והרזולוציה שלו). אנו מעצבים כל אתר כך שכל רכיביו יותאמו בגודלם ובמיקומם לכל מכשיר ויאפשרו שימוש קל וברור לכל משתמש, בכל גדלי המסכים.

עיצוב אתר רספונסיבי זה אומנות של ממש, ולנו יש את ה"אומנים" הטובים ביותר בתחום- צוות מומחים שחי ונושם את עולם עיצוב האתרים, צוות שיודע בדיוק באילו כלים מתקדמים וטכניקות מקצועיות יש להשתמש כדי יצור לכם אתר מדהים וחווית משתמש מעולה בכל המסכים ובכל המכשירים, כך שניתן יהיה לגלוש באתרכם מכל מקום ובכל זמן .

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון