מומחים בפיתוח אפליקציות היברידיות.
חברת Y&A מתמחה פיתוח אפליקציות היברידיות למערכות מורכבות הכוללות תמיכה באנדרואיד ו- IOS.

אלמנט עיצובי אייקון שממחיש אבטחת מידע למובייל

אם חיפשתם חברה לפיתוח אפליקציות היברידיות, כנראה שאתם מבינים את הערך של אפליקציה שכזו לעסק שלכם. יש הרבה בלבול בין סוגי האפליקציות השונות והתאמתם לצרכים שלכם לכן, החלטתי להסביר קצת יותר על אפליקציה היברידית ועל היתרונות שלה עבורכם.

יש 'חוק אצבע' שאני ממליץ לכם לבחון: אם אתם צריכים להעיף פינגווינים באוויר ולהשתמש ביכולות גרפיות מתקדמות באפליקציה, אתם צריכים אפליקציית native. אם לא, אתם יכולים ליהנות מחיסכון ענק בפיתוח אפליקציה היברידית המתאימה ל IOS ו אנדרואיד ברמת ביצועים גבוהה למדי.

התרשמנו מספיק, רוצים תכל'ס לראות – תיק עבודות

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

מה ההבדל בין אפליקציות Native לאפליקציות היברידיות?

ההחלטה בין פיתוח אפליקציה היברידית אל מול פיתוח אפליקציית Native היא משמעותית עבור חיי האפליקציה וכמעט ולא ניתן לחזור לאחור לאחר קבלת ההחלטה. לכל אחת מהם יתרונות וחסרונות, אז בואו נעשה קצת סדר.

היתרון המשמעותי ביותר הוא כמובן שבאפליקציה היברידית ניתן לכתוב קוד פעם אחת ולעשות בו שימוש במערכת IOS וגם במערכת Android. לעומת אפליקציית Native שבה יש צורך בפיתוח 2 אפליקציות נפרדות, אחת לכל מערכת הפעלה.

ההחלטה ביניהם תלויה בתשתית שבה תפותח האפליקציה, על בסיס החלטה זו יגויסו המפתחים עם הכישורים המתאימים. לכל פרויקט בתחילת דרכו יש תקציב ומרווח טעויות קטן לכן, בחירה לא נכונה בדרך הפיתוח של האפליקציה יכולה לסכן את הפרויקט כולו. בשביל זה, אנחנו כאן להסביר ולעזור בהחלטה חשובה זו.

אפליקציה היברידית- בואו נדבר על זה.

אז כמו שכבר אמרנו, אפליקציה היברידית מפותחת על ידי פלטפורמה חדשנית המאפשרת פיתוח קוד ליבה אחד על ידי שפות WEB לדוגמא: Java Script, CSS3, HTML5. פיתוח על גבי דפדפן בשפות תכנות המוכרות כמעט לכולם נועד "לעקוף" את ההתאמה לכל מערכת הפעלה. כלומר, המפתחים נדרשים לפתח רק אפליקציה אחת, שפה אחת, לכל מערכות ההפעלה. איך זה תורם לכם? 

חסכון בזמן,
חסכון במשאבים,
התנהלות פשוטה מול גורם יחיד.

האם אפליקציה היברידית מתאימה לי?

ישנם הרבה פרמטרים שצריך לקחת בחשבון בהחלטה איזה סוג של אפליקציה לפתח. להחלטה זו יש השפעה אדירה על זמן הפיתוח, עלויות ומחזור החיים של האפליקציה.
כדי להקל על התהליך ראשית, עליכם לגבש את מטרת האפליקציה, קהל היעד שלה, יעדים עסקיים ודרישות טכנולוגית. לאחר מכן, שאלו את עצמכם, מהו התקציב העומד בפניכם? מה רמת הדחיפות של השקת האפליקציה? האם האפליקציה דורשת עיבודים כבדים ומסובכים?
אם האפליקציה שלכם מספקת בעיקר תוכן מסוגים שונים ואינה כוללת גרפיקה ואנימציות מסובכות במיוחד, אפליקציה היברידית היא הפתרון עבורכם! 

החלטתם לפתח את האפליקציה שלכם בצורה היברידית- מה השלב הבא?

השלב הראשון הוא לשאול את עצמם, על אילו צרכים האפליקציה עונה? למי היא מיועדת? ללקוחות קצה או בעלי עסקים? או אולי לשניהם.
על מנת לענות על כל השאלות האלו נפגש לשיחה,  נכיר ונשאל את כל השאלות הנכונות, בסיום השיחה תדעו בדיוק איזה אפליקציה אתם רוצים לפתח ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם.
השלב הבא הוא שיחת התנעה, תחילת התהליך המשותף שלנו יחד, אנו נציג בפניכם את כל הגורמים המשתתפים בפרויקט ואנחנו נכיר אתכם יותר לעומק, נציג את מהלך הפרויקט ולוחות הזמנים, זה הזמן שלכם לגייס את כל האנשים המעורבים בפרויקט. אנחנו מבטיחים לכם שהמאמץ ישתלם ובעוד כמה חודשים תהיה לכם אפליקציה מושקעת ומקצועית.

איך נדע שאתם מכירים את עולם התוכן שלנו?

יש לנו ניסיון של מעל לעשור, ביצענו מאות פרויקטים מסוגים שונים בתחומים שונים כמו תעשייה, אקדמיה, תיירות ועוד ועוד. במידה ולא עסקנו בעולם התוכן שלכם, יותר מנשמח להכיר ולהעשיר מניסיוננו מעולמות תוכן אחרים.. מעצבי ui שלנו מקצועיים במחקרי שוק, הם ילמדו את התנהגות הלקוחות שלכם, מי המתחרים שלכם בארץ ובעולם ומה הדרך הכי טובה להפוך את האפליקציה שלכם למובילה בשוק.

אפיון האפליקציה 

מה זה בעצם אפיון? מסמך טכנולוגי מפורט המגדיר לפרטי פרטים את הפרויקט שלכם. כאשר מדובר באפליקציה תהליך האפיון הוא שלב הכרחי לפני תחילת הפיתוח, בפגישה משותפת איתכם אנו נגדיר כל תהליך של האפליקציה וניתן לו מענה אפיוני/עיצובי. כמו כן  נבנה תסריטי ליבה בהתאם לקהל היעד שלכם. בסיום הכנת מסמך האפיון נדע מה הם המשאבים שיידרשו מאיתנו וממכם על מנת להמשיך לעצב ולפתח את האפליקציה היברידית שלכם..

יש לנו כבר אפיון, תוכלו לפתח לנו את האפליקציה?

אין שום בעיה, יש לנו הרבה פניות שכאלו.
כל עוד האפיון שלכם עונה על הדרישות של אפיון מקצועי, נשמח לפתח את האפליקציה על בסיסו.

אתם גם עוסקים בעיצוב גרפי?

בוודאי, יש לנו חברת בת, פיטנגו יו איקס, שכל ייעודה  בעיצוב אפליקציות ברמה הגבוהה ביותר בארץ. אנו מודעים לחשיבות של שלב העיצוב הגרפי בתהליך הפיתוח, יחד איתכם נשים לב לכל פרט בעיצוב, אייקון, לוגו, דף פתיחה, כל כפתור, צבעים, ממשק משתמש ועוד. רק לאחר שתהליך העיצוב הושלם ומאושר על ידכם, אנו נמשיך בתהליך הפיתוח.

אפשר לעשות את העיצוב בעצמנו?

כמובן, אתם יכולים לעצב את האפליקציה ואנחנו נפתח אותה. אנו מעודדים את הלקוחות שלנו לעשות את הבחירות הטובות ביותר עבורם.
גם המצב ההפוך הוא אפשרי- פיטנגו UX מעצבי ה ui/ux שלנו ישמח לעצב לכם את האפליקציה ותהיו חופשיים להמשיך לפתח איתנו או לבחור בחברה המפתחת אחרת.

כמה זמן אורך פרויקט פיתוח האפליקציה?

ככל ששיתוף הפעולה בינינו יהיה טוב יותר וכלל הגורמים הקשורים לפרויקט יקחו חלק אקטיבי בתהליך, אנו נוכל לעמוד בלוח הזמנים שהצבנו לעצמנו. בממוצע פרויקט פיתוח אפליקציה יערוך בין 4 ל 6 חודשים.

מי ינהל את כל הפרויקט?

התקשורת עם הלקוחות שלנו, חשובה מאוד וקריטית להצלחת הפרויקט. לכן, לכל פרויקט אנו מקצים מנהל פרויקט ייעודי ומקצועי. כל מנהלי הפרויקטים שלנו בעלי ניסיון של 5 שנים ומעלה בניהול פרויקטים גדולים ומורכבים, כך שאין סיבה לדאוג- אתם בידיים טובות!

במקרה ועדיין לא השתכנעתם- יתרונות אפליקציה היברידית

  • חסכון בזמן ובמשאבים- באפליקציה היברידית כותבים קוד יחיד עבור Android ו IOS
  • חסכון בעלויות פיתוח- מאחר וזמני הפיתוח מתקצרים, שעות העבודה קטנות והעלות תהיה נמוכה יותר
  • תחזוקה קלה ומהירה יותר- הוספת פיצ'רים חדשים ועדכון גרסה לאפליקציה נעשית בקלות ובמהירות
  • ממשקי משתמש אינטראקטיביים במיוחד
  • שימוש בטכנולוגיית קוד פתוח ופיתוח חוצה פלטפורמות


למה לבחור בנו להוביל את הפרויקט שלכם?

ראשית, מבחינתנו התקשורת עם הלקוחות היא במקום הראשון. אנחנו דוגלים בפגישות פנים מול פנים, הכרת צוות הפיתוח ומנהל הפרויקט וכמובן שקיפות מלאה בתוצרי הפרויקט והדוחות במשך התהליך.
שנית, יכולות מקצועיות, אנו בעלי ניסיון של יותר מעשור והובלנו מאות פרויקטים בתחומים רבים ומגוונים, יש לנו 40 עובדים ו-20 מפתחים מקצועיים!
לבסוף, עומק מקצועי, בסטודיו הפיתוח שלנו יש צוותי פיתוח רבים, במהלך פרויקטים הם עובדים יחד, מתייעצים ונעזרים אחד בשני. אין מפתח שיודע הכול ושיתוף הפעולה ביניהם תורם לתוצאות מדהימות!

לסיכום, פיתוח אפליקציה היברידית יכול להיות הפתרון הנכון והמתאים עבור הפרויקט שלכם, היא מאפשרת חיסכון בזמן וכסף רב והופכת את תהליך הפיתוח לקל , מהיר ומול גורם יחיד, וחשוב מכל- ניתן להנגיש את האפליקציה לקהלים רבים.

אפליקציה היברידית- פשוט לכולם!

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון