אז כמה עולה לבנות אתר אינטרנט? שאלה שחוזרת עליה בכל מפגש. בעולם בניית אתרים זו שאלה שהתשובה עשוייה להיות מחינם דרך כמה אלפי שקלים ועד תקציב של מליוני שקלים. התשובה, תלוי.

אדם מסביר תהליך אפיון אתר

אנחנו מפתחים אתרים בהתאמה אישית מלאה. אנו מאמינים כי כל אתר צריך להיות ייחודי, כחלק מאמונה זו, תהליכי בניית אתרים אצלנו אינם מסתכמים בלקיחה של תבנית והתאמת הצבעים, אלא אפיון מדוקדק עם עיצוב שהוא לא רק יפה אלא גם עובד! ובניית אתר בצורה חכמה, יעילה וידידותית למשתמש.

השאלה "כמה עולה אתר?" מזכירה לנו את השאלה "כמה עולה בית?" כרגיל התשובה היא תמיד יותר מורכבת ממה שנראה לנו. לסוג האתר, גודלו ומורכבותו ישנן השלכות משמעותיות בבואנו לתמחר ותקצב אתר.

כמו בכל תחום וכך גם בבניית אתרים, המחירון משתנה על פי צרכיו של הלקוח, בציפיותיו ודרישותיו. בניית אתרי תדמית למשל, בדרך כלל עולה פחות מבניית אתר מסחר ענק. בבניית אתר ישנם פרמטרים רבים מהם מורכב המחיר הסופי. ישנן עלויות בסיסיות הכלולות בכל הליך בניית אתר וישנן עלויות מתואמות אישית בהתאם לאפיון וצורכי פיתוח, אפליקציות ופלטפורמות, רמת אבטחה ואיחסון בהתאם לדרישות המערכת והיקף העבודה הנדרשת.

Y&A מלווה כל פרוייקט משלב הרעיון ועד ההשקה.

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון