עיצוב אתרים

עיצוב אתרים מקצועי היוצר חווית משתמש מעולה, מושך את הלקוח לאתר והכי חשוב- משאיר אותו שם לזמן רב! צוות מנצח של מעצבים, מעצבים אתרים ברמת גימור גבוהה במיוחד שקל יותר לקדם אותם ולהגדיל מכירות. אתר מעוצב היטב מאפשר ללקוח לגלוש בנוחות, יוצר חווית משתמש נעימה, ו"מושך את העין"- כך שלקוחותיכם יישארו יותר ויחזרו לאתר שלכם פעמים נוספות.

אלמנט עיצובי אייקון של שכבות מסכי אפיון

התרשמתי. רוצה לראות תחל'ס תיק עבודות

עיצוב האתר – החלק הכיפי בבניית האתר שלכם
Y&A היא חברת בניית אתרים המובילה בישראל שמביאה איתה ניסיון רב וצוות שלכם של מומחים בבניית אתרים ומערכות מורכבות.
כדי לתת את היופי לכל הסיפור הזה לא מספיק רק ממשק משתמש מצוין – צריך גם סטודיו לעיצוב אתרים שיידע לעטוף את הכול בצורה יפה והרמונית.
הסטודיו שלנו יודע לעשות בדיוק את זה והרבה יותר. בעבודה משותפת עם שאר מחלקות חברה הסטודיו שלנו מעצב שפה ויזואלית אסתטית שהולמת את מטרת האתר והופכת אותו ממצוין ל-ואו!
כמה חשובה השפה הויזואלית לאתר? מאוד!
כדי להבין את חשיבות עיצוב האתר דמיינו שנכנסתם לחנות, הצצתם לרגע פנימה ו… הרגע הזה חשוב מאין כמותו.
זוהי שנייה שלא תחזור שבה אתם מתרשמים מההרמוניה, מהצבעוניות, מהתחושה שאתם מקבלים מהמקום. וזהו הרגע שבו תגבשו את דעתכם על המקום וחשוב מכך – האם תרצו להמשיך להישאר שם ולקנות או לעזוב.
ה"חנות" הזאת היא האתר שלכם. וזה בדיוק מה שקורה למי שנכנס בפעם הראשונה לאתר שלכם.
לעיצוב הגרפי יש השפעה גדולה מאוד על הרושם הראשוני של הגולשים. יכול להיות לכם אתר מצוין שבנוי בצורה מושלמת מבחינת ממש המשתמש, אבל הגולשים שלכם לא יזכו לגלות זאת כי הם ינטשו כבר בעמוד הבית.

אנחנו צריכים אתר, איך זה עובד?
כמו בכל תהליך אצלנו בחברה, נפתח בשלב השאלות. כדי לבנות שפה עיצובית נכונה לאתר שלכם נפצח יחד מיהו הקהל, נבין מה המטרה העיקרית של האתר או המערכת שלכם, מה יעשה טוב לגולשים בעין ומה עלול לגרום להם לנטוש.
בשלב הזה גם נכיר טוב יותר את הארגון שלכם ואת השפה הגרפית הקיימת שלכם.

ומה אם אין לנו שפה גרפית עדיין?
אתר חדש לפעמים הוא הזדמנות לבנות מיתוג דיגיטלי משלכם שממנו ייגזרו עיצובים לנכסים נוספים של החברה שלכם.
אם יש לכם שפה גרפית משלכם וספר מותג – כמובן שנעבוד על פיהם וניצור מהם את העיצוב הנכון לאתר או למערכת שלכם.

עיצוב אתרים, זה רק ליופי?
ממש לא. העיצוב ישפיע ישירות על הרכישות ועל השימוש במערכת. המוח שלנו מקבל החלטות מאוד מהירות ולא מודעות ולמראה של האתר יש השפעה קריטית על ההחלטה של הגולש האם לבצע רכישה או לא. אם העיצוב של האתר משדר חוסר מקצועיות זה מייד יעורר חשד. הגולש ירגיש לא בטוח להמשיך ולבצע רכישה ולא משנה כמה הודעות של אבטחת אתרים תוסיפו.
למראה האתר יש השפעה קריטית על המכירות.

אוקיי, התרשמנו – בואו נתחיל לעצב אתר
מצוין. קודם ניפגש לשיחת התנעה ראשונית. אם אתם עובדים איתנו על כל האתר שלכם – אפיון, בנייה ועיצוב, אז ההתנהלות תהיה מול מנהל הפרויקט המיומן שלנו שיתווך ביניכם ובין הסטודיו. אם אנחנו עובדים יחד רק על עיצוב האתר שלכם – תעבדו מול הסטודיו שלנו. מפה יוצאים לדרך מרתקת שבסופה תצאו עם אתר יפהפה.
לאחר שהבנו מיהו המותג, מיהו קהל היעד – נבצע מחקר שוק.
כמו בכל תחום חשוב להבין מה קורה בעולם בתחום המסוים הזה. לתחומים מסוימים יש עיצוב שהעין שלנו כבר מכירה ורגילה אליו, כך תראו הרבה פעמים אתרים של עורכי דין בצבעי אפור-כחול- שחור שמשדרים רצינות וענייניות, אך האם זה מתאים למותג שלכם? נשאל את עצמנו שאלות – האם המותג שלנו רוצה להראות שייכות לתחום? או אולי נלך דווקא על עיצוב ששובר את החוקים וניצור בולטות?
אתם בוחרים לפני שממשיכים
אחרי ששאלנו לא מעט שאלות וחקרנו את התחום היטב – הסטודיו שלנו יישב לעבוד. נעצב מספר סקיצות ראשוניות בכיווני עיצוב שונים. נציג לכם את הדרך שבה אנחנו רואים את האתר שלכם, כמובן שאתם אלו שבוחרים את הכיוון.
לאחר ההצגה הראשונית – תבחרו כיוון אחד שממנו נוכל להתחיל לעצב את שאר האתר.
לאורך כל הדרך נבצע שינויים והתאמות כדי להגיע לאיזון המושלם בין הרצון והטעם האישי שלכם לאתר שיהיה יפה וגם יעיל ורווחי.

עיצוב ותוכן – חייבים ללכת ביחד?
אנחנו מתמחים בבניית אתרים ועיצוב – את התוכן אנחנו משאירים למי שמתמחה בתחום.
לאחר עשרות שנים הכרנו כותבי תוכן רבים שנשמח להכיר לכם.
אם הגעתם עם תוכן מוכן משלכם – ייתכן שידרשו התאמות שלו בהתאם לעיצוב. אם עדיין לא כתבתם את התוכן – תוכלו להעביר את עיצוב האתר לכותב התוכן שלכם שיכתוב בהתאם.

יש לנו תוכן מהאתר הקודם – אפשר להעביר אותו לאתר החדש?
טכנית – כן. אבל תצטרכו לבצע התאמות. לקצר או להאריך את הטקסט בהתאם לעיצוב החדש.
אבל! קבלו מאיתנו המלצה: כאשר אתם עוברים לדירה חדשה ומעבירים אליה את הריהוט הישן שלכם יש תחושה שמשהו תקוע, לא מתאים יותר. כך גם עם התוכן שלכם. אחרי שהשקעתם בבניית אתר ובעיצוב, אנחנו ממליצים לרענן, לכתוב תוכן שיהיה תואם את האתר ואת השפה החדשה שלכם.

מי מתחזק את האתר לאחר העלייה לאוויר?
המטרה שלנו היא שתהיו עצמאיים בניהול האתר – כלומר תוכלו להעלות לבד תוכן חדש בהמשך. אנחנו נדריך אתכם כיצד לעשות זאת ונלווה אתכם עד שתרגישו בטוחים. אם מדובר בעיצובים חדשים ברוח האתר, למשל הוספת עמודים בהמשך או הרחבת האתר – אז כבר נחזור לעבודה בסטודיו ועיצוב גרפי שתואם לאתר שלכם.

כמה זמן לוקח לעצב אתר?
התשובה מאוד תלויה בשיתוף הפעולה שלכם. לבנות ולעצב אתר לוקח בממוצע 2-4 חודשים. עיצוב אתר לעומת זאת הוא תהליך יחסית מהיר, תלוי ברמת המורכבות שלו. אם מדובר באתר תדמיתי מדובר על סדר גודל של 3-5 שבועות, תלוי בשיתוף הפעולה שלכם.
קחו בחשבון שאם אתם מבצעים את הבנייה בעצמכם ואנחנו רק מעצבים את האתר – נהיה תלויים בחברת הבנייה שלכם.
מבחינת הסטודיו שלנו – אנחנו אוהבים לעבוד ברצף ולכן חשוב לנו שיתוף הפעולה שלכם. ככל שתאשרו לנו מהר יותר את העיצובים, נוכל להתקדם ולבצע התאמות וכך לסיים את עיצוב האתר מהר יותר.

יש לנו אפשרות לעבור עם מעצב אתרים פרילנסר, כדאי?
אם השאלה היא לגבי העלות, אז כן – מעצב פרילנסר כנראה יגבה פחות על עיצוב האתר.
אבל! ויש פה כמה כאלה – חשוב שתבינו מהם החסרונות של עבודה עם מעצב פרילנסר.
מעצב שעובד לבדו ללא גיבוי יכול להיתקל במצב שבו לא יוכל לעמוד במחויבות שלנו כלפיכם. כאשר אתם עובדים עם סטודיו – העבודה היא של מספר מעצבים במקביל ולכן תהיה רציפה.
מעצב יחיד מוגבל לזוויות הראייה שלו בלבד. לפעמים מעצבים מתאהבים ברעיונות של עצמם ומתקשים לשחרר אותם ולנסות לראות זוויות נוספות. כאשר יש מספר מעצבים שעובדים יחד נקיים סיעורי מוחות וחשיבה משותפת ונפתח את הראש לרעיונות נוספים.
אז נכון שזה יעלה לכם קצת פחות, אבל מניסיון של שנים אנחנו יכולים לספר לכם שההשקעה הזו משתלמת לטווח הארוך.

העיצוב מותאם למובייל?
כמובן! כשמדובר באתרים שבהם המשתמשים גולשים יותר מהדסקטופ – נעצב קודם לדסקטופ ואז נבצע התאמות למובייל. אך אם מדובר באתר או פלטפורמה שמרבית הכניסות שלה הם מהמובייל – לעצב קודם לדסקטופ ואז לבצע התאמה יהיה כמו גזר דין מוות לאתר.
במקרה הזה אנחנו ממליצים על עיצוב mobile first – כלומר עיצוב אתר מובייל שבסיומו נבצע התאמה לדסקטופ. כך נגיע לעיצוב מדויק ומוקפד שמקיים את תכלית האתר.

נשמע טוב, יש לנו עוד שאלות, אפשר?
כמובן. מי שכבר עבד איתנו בעבר מכיר היטב את הגישה שלנו – אנחנו מאמינים בלקוחות שמחים. אנחנו פה כדי להסביר ולחפור לכם על כל שאלה ונושא שתרצו להתייעץ לגביו. המטרה שלנו בסופו של דבר היא אחת – ליצור ולעצב לכם את האתר שחלמתם עליו. שיהיה יפה, מסקרן ומעניין ושפשוט יעבוד בשבילכם.
אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון