צוותי פיתוח מנוהלים

בית תוכנה המתמחה בניהול ציוותי פיתוח יעודיים לחברות וסטארטאפים

מחפשים צוותי פיתוח מנוסים? צריכים מפתחים שמתמחים בריאקט ( react ) ? פרונט אנד? בק אנד? צריכים אותם מחר? הגיע הזמן לחשוב אאוטסורסינג.

אלמנט עיצובי אייקון איש יושב על כיסא עם לפטופ

אנחנו פוגשים לא פעם, חברות שפעילות הליבה שלהם אינה קשורה בעולמות הפיתוח אך נדרשות לתת מענה פיתוחי בשלל נושאים דיגיטלים ופיתוחיים. חברות רבות עוברות תהליכי דיגיטציה שונים שמשנים את פני הארגון והצורה שהוא עובד. לא פעם אנחנו רואים חברות שקורסות תחת הנטל, שאינן מבינות את עולם התוכן אליו הן נכנסות והתוצאה בדרך כלל אינה טובה.

קחו לדוגמא, חברה כמו אגד, שההתמחות שלה היא בתחום התחבורה הציבורית. אגד היום נדרשת ליחצן כלים וטכנולוגיות דיגיטלים שאינם בתחום התמחותה – החל מאפליקציית מודיעין ומידע, נתוני זמן אמת, מערכות ניהול נהגים, תחבורה חכמה ועוד.

בעבר, נהגו חברות רבות בצורה דומה והוציאו את פרוייקטי הפיתוח מחוץ לחברה. בפועל, מה שהתאים לפני עשור שנים עם נכס דיגיטלי בודד, כבר לא מתאים היום לחברות שמחזיקות בעשרות רבות של נכסים וצריכים לתת מענה טכנולוגיה ותחזוקה שוטפת לכלל המערכות.

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

אז איפה אנחנו נכנסים לתמונה?
היום ב Y&A אנחנו מציעים מגוון רחב של פתרונות פיתוח מותאמים בצורה טובה ומדויקת לצרכי הלקוח.
צוותי פיתוח מנוהלים, הוא פתרון היברדי שמשלב בין שני העולמות. מצד אחד, האפשרות להוציא פרוייקטים גדולים אל מחוץ החברה ומהצד השני לקבל צוותי פיתוח שמשוייכים / "צבועים" רק לטובתכם ובזמינות מלאה ללקוח.

ההיתרונות ברורים, ל Y&A יש מצד אחד את מצבת כוח האדם הרלוונטית, ומהצד השני את הניסיון בגיוס אנשי פיתוח בכל התחומים הנדרשים לפרוייקט ספציפי, במידה וצריך.

יתרונות במיקור חוץ / צוותי פיתוח מנוהלים

יכולה להקים צוותי פיתוח מהיום למחר – זמני תגובה מהירים במיוחד
חיסכון גדול לארגון בתקציבי גיוס וניהול כוח אדם
גמישות וורסטיליות – אפשרות להדליק ולכבות צוותי פיתוח לפי הצורך
צוותי פיתוח במיקור חוץ בישראל – אין פערי שפה / פגישות פיזיות / הכל נעשה בעברית
מנהל פיתוח מלווה CTO יחד אתכם

טכנולוגיות ושפות פיתוח שאנחנו מתחמים:

Web, Mobile, Client/ Server side, Application, Integrations, Portals HTML5, Angular, PHP, React, View, Node Js, Go, Angular, Full stack developer

שקיפות ובקרה

לאורך השנים וככל שגדלנו הבנו את הצורך בשקיפות ובקרה פנימית ומול הלקוחות שלנו. כיום Y&A משתמשת במיטב הכלים הטכנולוגים לאפשר לכל זאת לקרות. מבנייה של גאנטים ולוחות זמנים, בקרה תקציבית, ניהול מערך משימות מורכב ועד בקרת שעות עבודה של משימות עד לרמת הדקות. כל הכלים האלו מאפשרים לנו לספק ללקוחות פרוייקטי פיתוח תוכנה מורכבים בזמן, תוך עמידה בתקציבים והכל בשליטה ובשיקוף אתכם, הלקוחות שלנו.

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון