בניית אתר וורדפרס מאפשר מצד אחד פלטפורמה נוחה וגמישה לבניית אתרים ומאידך מערכת ניהול תוכן קלה למשתמש. בניית אתר וורדפרס מבוססת על קוד פתוח ומאפשרת גמישות רבה, כך שלמעשה אנו יוצרים בעבור כל אחד מלקוחותינו אתר המותאם לו אישית. בנוסף לכך, מאפשרת המערכת את כל יתרונות הקידום שבמערכת ניהול תוכן מובילה.

לוגו וורדפרס

ב-Y&A אנחנו משתמשים בתוכנת ניהול התוכן WordPress ליצירת אתרים מותאמים אישית, רספונסיבים ומעוצבים להפליא, תוך מתן חופש מוחלט ללקוחותינו- הכל בזכות הקוד הפתוח.
אנו מאפשרים ללקוחותינו שליטה מלאה באתר, אנו לא מחזיקים בכם כ"שבויים" שלנו כפי שעושות חברות רבות אחרות. פיתוח האתר מסתיים כאשר מערכת לניהול תוכן מלאה ועצמאית נמסרת ללקוח לאחר הדרכה קצרה על השימוש בה, ללא תלות במתכנתים (אך כמובן שאנו מציעים גם שירותי תחזוקה, אם תרצו).

ההבדל בין בניית אתרים בקוד פתוח, בניית אתר וורדפרס, לבין בניית אתר בקוד סגור מתבטא הן בניהול האתר והן בעלויות שלו : באתר הבנוי על קוד סגור, רק המתכנת שיצר אותו יכול לבצע שינויים. באתר הבנוי על קוד פתוח לעומת זאת, בעל האתר אינו 'שבוי' של מתכנת האתר, הקוד חשוף ובעל האתר יכול לבצע באתר שינויים בעצמו, או לפנות לחברה אחרת לשדרוגים ושינויים. בנוסף, לבניית אתר בקוד סגור לרוב יהיו עלויות גבוהות יותר מאשר לבניית אתר בקוד פתוח.

בניית אתר וורדפרס מאפשרת לכם ולנו גמישות רבה, כך שאנו יוצרים בעבורכם בדיוק מה שאתם רוצים. אם אתם רוצים להימנע מאתר "תבניתי" שלא בהכרח מתאים לצרכים שלכם, כדאי לכם לפנות לחברה מקצועית לבניית אתרים – Y&A, מהחברות המובילות בארץ, אנחנו בדיוק החברה בשבילך.

חברות ענק המשתייכות ל Fortune 500 משתמשות בפלטפורמת וורדפרס ויש לכך המון סיבות! עם עידכונים תכופים, עיצוב נכון ובניית אתר נבונה גם אתם תקבלו את אתר ה WordPress המושלם לכם!

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון