פיתוח אתרים

מומחים בפיתוח אתרים ואפליקציות מובייל.
חברת Y&A מתמחה פיתוח אתרים מקצועי למערכות מורכבות הכוללות אינטגרציות ושילוב אפליקציות ווב+ מובייל.

אלמנט עיצובי אייקון שממחיש אבטחת מידע למובייל

אם חיפשתם חברה לפיתוח אתרים – כנראה שאתם בעניינים ומבינים את הערך של פיתוח מקצועי לאתר. אבל גם אם חיפשתם חברה לבניית אתר והגעתם לפה – יכול להיות שאתם בכל זאת במקום הנכון.
יש הרבה בלבול בן פיתוח אתרים לבניית אתרים, ולכן החלטתי לרכז עבורכם את כל מה שצריך לדעת לפני נכנסים לפרוייקט פיתוח אתר.

התרשמנו מספיק, רוצים תכל'ס לראות – תיק עבודות

אז כדי לעשות סדר קודם נסביר מה ההבדל בין בניית אתר לפיתוח אתר.
בניית אתר

בדיוק כמו שזה נשמע – זאת חברה שבונה אתר על בסיס מודולים קיימים. קיימות היום בשוק המון פלטפורמות נהדרות שמכילות בתוכן תבניות קבועות שמאפשרות בניית אתר. צפייה במספר סרטוני הדרכה ביוטיוב תוכל להספיק כדי ללמוד את הבסיס של בניית אתר.
אם תפנו לחברות קטנות או לעצמאיים בתחום – הם ייקחו תבנית אתר קיימת ויבנו עליה על האתר שלכם. יוסיפו פלאגינים ויעשו להם התאמות נדרשות.
היתרון בבניית אתר היא העלות הנמוכה יחסית ומשך העבודה הקצר. החיסרון ברור: האתר שלכם לא יהיה ייחודי, הוא לא יוכל לענות על צרכים ספציפיים שלכם מלבד מה שהתבנית והפלאגינים מציעים. ומעבר לכך – יחס ההמרה באתר כזה יהיה נמוך.

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

פיתוח אתר
כשמדברים על פיתוח אתר כבר עולים כמה שלבים – מדובר באתר custom made, כלומר בהתאמה אישית לגמרי. אתר כזה נבנה מאפס עם חשיבה על כל הצרכים של המשתמשים, הוא לא מוגבל לתבנית קיימת ומאפשר שילוב של פי'צרים והתנהגויות מיוחדות שייבנו ספציפית לאתר שלכם.
העבודה היא עם קוד פתוח – מתכנתים מקצועיים מפרקים את הקוד ובונים אותו מחדש ומייצרים מוצר ייחודי שנראה מצוין והכי חשוב – ממיר פי שניים או שלושה מאתר שנבנה על תבנית קיימת.
קחו למשל אתר מכירות קטלוגי – במקרה של בניית אתר אתם תראו קטגוריה של מוצרים ובהקלקה תגיעו לעמוד המוצר עם המידע עליו. נחמד…
לעומת זאת באתר קטלוגי שפותח במיוחד יהיה מנוע חיפוש מאחורי הקלעים, כזה שיודע לבצע חיפוש חכם, להכניס כל מוצר למספר קטגוריות ולא רק לאחת, מנוע שיכיר את התנהגות הגולש ויתאים את החיפוש אליו וכך ייצור המרה הרבה יותר גבוהה. שזה כבר ואו.

פיתוח אתרים – אז למי זה מתאים?
לחברה שלא מוכנה להתפשר, שרוצה להשקיע בנכס הדיגיטלי הייחודי שלה, שמבינה את הערך של פיתוח אתר מקצועי שיביא תוצאות טובות יותר ובסופו של דבר גם הכנסות לחברה. חברה שיש לה צרכים ספציפיים מהאתר והיא לא מוכנה להגביל אותם בגלל תבניות קיימות סגורות.
כשמדובר בפיתוח אתר לוחות הזמנים ארוכים יותר מאשר בניית אתר, לא מדובר בשבוע עבודה אלא במספר חודשים וגם המשאבים שנדרשים גדולים יותר, אבל האם ההשקעה משתלמת? לגמרי כן! גם מיתוגית ובהחלט כלכלית.

עכשיו כשהבנו שאנחנו צריכים פיתוח אתר – איך מתחילים?
קודם נשאל את השאלות החשובות – למי האתר מיעד? האם לעובדי החברה או ללקוחות החברה, אולי גם וגם? האם מדובר באתר תדמיתי או אתר מכירות?
בקיצור, נפרק לגמרי את כל הצרכים שלכם ונדע לכיוון של איזה אתר אנחנו הולכים.
כדי שזה יקרה ניפגש לשיחה, נחפור לכם קצת בשאלות ואתם מוזמנים לחפור לנו בחזרה, ובסיום הפגישה כבר נדע בדיוק מה אתם צריכים ואיך אנחנו יכולים לעזור פה.
לאחר מכן ממשיכים לשיחת ההתנעה שהיא הפגישה שפותחת את כל התהליך והיא חשובה ביותר. נכנס את כל האנשים שמעורבים בפרויקט (שלכם ושלנו) ונציג את מהלך הפרויקט ואת לוחות הזמנים. זה השלב שבו יהיה עליכם לגייס את החברה לתהליך, להשקיע את הזמן וכוח האדם הדרוש כדי בתוך כמה חודשים נגיע לתוצאה לא פחות ממעולה – אתר חדש, מושקע ומקצועי שיודע לעבוד בשבילכם.

רגע, אבל אתם מכירים בכלל את עולם התוכן שלנו?
בלי להתנשא – אבל סיכוי סביר שכן. ביצענו למעלה מ-500 פרויקטים גדולים בתקופה של מעל עשור, הכרנו ולמדנו תחומים רבים מאוד כמו פיננסיים, ביטוח, תעשייה, סייבר ועוד ועוד
ואם בכל זאת תפתיעו אותנו ותגיעו עם עולם תוכן חדש שעדיין לא הכרנו – נשמח מאוד להכיר. לא סתם אנחנו מעסיקים אצלנו את סטודיו ה-ui מהמקצועיים שיש – תפקידם הוא בין היתר לחקור שווקים וקהלים בארץ ובעולם, לגלות מיהם השחקנים הגדולים, כיצד מתנהג הקהל של כל תחום ועוד. בשורה התחתונה – נפרק את הנושא, נלמד אותו וכמובן נשב יחד איתכם ועם מנהלי המוצר שלכם ונשאל את כל השאלות שיעזרו לנו להכיר אתכם ואת התחום בצורה מושלמת.
עכשיו כשאנחנו מכירים טוב יותר, בואו נעבור לאפיון האתר שלכם

קודם כל – מה זה אפיון אתר?
לא כולם מתכוונים לאותו דבר כשהם אומרים אפיון. אז נכון שאם מדובר באתר פשוט מאוד שאתם בונים בעצמכם – שרטוט בעיפרון על עמוד A4 יכול להיחשב כאפיון. אבל כשאנחנו מדברים על פלטפורמות גדולות ומורכבות אפיון אתר הוא תהליך בפני עצמו שקודם לפיתוח האתר.
כדי לפשט את זה תחשבו על תוכנית אדריכלית לפני שבונים בית.
מדובר על תהליך שאורך כחודש וחצי שהתוצאה שלו היא חוברת wireframe סכמטית של כל תבניות האתר ובה אנחנו מתייחסים לכל אתגר טכנולוגי שצפוי בדרך – מפרקים כל צורך ונותנים לו מענה. מגדירים היטב את קהל המשתמשים שלכם ובונים תסריט ליבה לכל קהל. לבסוף אנחנו יודעים בדיוק על סמך האפיון מהם המשאבים שיידרשו מאיתנו ומכם לתהליך פיתוח האתר.
בניגוד לאתר תדמיתי פשוט, אפיון אתר בפלטפורמה מורכבת הוא חובה. פשוט לא ניתן לפתח אתר בלעדיו.

הגענו כבר עם אפיון מוכן, תוכלו "רק" לפתח לנו את האתר?
בוודאי. אם הגעתם עם אפיון משלכם והוא אכן עונה על כל הדרישות של אפיון מקצועי – נשמח לפתח לכם את האתר על בסיסו.

אז יש אפיון ויש צוות מפתחים, מה עם עיצוב גרפי?
עיצוב גרפי הוא חלק חשוב ומהותי בפיתוח אתר – הוא הפנים של האתר בסופו של דבר. יש לנו סטודיו מקצועי לעיצוב גרפי שמתמחה בעיצוב אתרים ומערכות מורכבות. מעבר ליכולת עיצוב יפהפה ומותאם אישית – הסטודיו שלנו חי ונושם את עולם הדיגיטל והתוצאות מדברות בעד עצמן. קישור לתיק עבודות.

ואם בכל זאת נרצה לעצב בעצמנו?
בכיף, אתם כמובן מוזמנים לעצב את האתר בזמן שאנחנו מפתחים אותו. אנחנו תמיד מעודדים את הלקוחות שלנו לעשות את הבחירות שטובות להם. אנחנו פשוט מאמינים שלקוח מרוצה ומאושר הוא כזה ששלם עם הבחירות שלו.
אפילו אם המצב יהיה הפוך ותרצו שרק נעצב לכם את האתר ואתם תפתחו אותו בעצמכם – נשמח להציע לכם את שירות סטודיו מעצבי ux/ui האיכותי שלנו. כל שירות שלנו עומד בפני עצמו וכאמור – אתם אלו שבוחרים.

באתר שלנו יהיה אזור אישי?
כל מה שתצטרכו יהיה באתר שלכם – זה היופי בפיתוח אתרים custom made. באזור אישי שנבנה במיוחד לצרכים שלכם תוכלו לעקוב אחרי היסטוריית הזמנות, לראות ולחקור את מאפייני השימוש של הגולשים, ותוכלו להתייעל ולמקסם את הרווחים שלכם.

האם האתר כולל סליקה? גם עם ?PAYPAL
בוודאי. אנחנו נקשר אתכם לחברת סליקה מאובטחת תחת תקן pci בארץ או בעולם.

אתם כותבים את התוכן?
לא. אנחנו עושים המון דברים אבל לא כותבים תוכן מכיוון שזוהי לא ההתמחות המקצועית שלנו. לאורך השנים עבדנו עם המון ספקים מצוינים של כתיבה, סרטונים, מצגות ועוד – נשמח להפנות אתכם אליהם.

האם נוכל לתחזק את האתר בשוטף בעצמנו?
ככל שתהיו יותר עצמאיים בתחזוק האתר – כולנו נהיה שמחים יותר. המטרה שלנו היא שהלקוחות שלנו ידעו לתפעל את האתר בצורה כמה שיותר עצמאית לאחר שעלה לאוויר. אנחנו נעביר לכם הדרכה כדי שתוכלו לעשות זאת בעצמכם ביעילות. ואם בכל זאת תעדיפו שאנחנו נעשה זאת בשבילכם – נשמח להציע לכם שירות של אחזקה שוטפת של האתר.

כמה זמן ייקח עד שהאתר יעלה לאוויר?
התשובה תלויה מאוד בשיתוף הפעולה שלכם איתנו, חשוב להתגייס לפרויקט ולגייס את כל הגורמים הרלוונטיים חברה לשם כך.
בממוצע פרויקט ייקח חודשיים עד ארבע חודשים.

האתר שלנו יהיה מותאם למובייל?
זאת לא שאלה בכלל. בימינו זה מובן מאליו.
כל אתר היום חייב להיות מותאם למובייל, במיוחד עם נתוני שימוש של אפילו 90% משתמשים שגולשים רק דרך הנייד באתרים מסוימים.
יש 2 אפשרויות: האתר שלכם יכול להיבנות בדסקטופ ולאחר מכן תתבצע התאמה למובייל. או שהוא ייבנה בשיטת mobile first, כלומר מראש ייבנה כדי להתאים למובייל. הכול תלוי בסוג האתר ובצרכים שלכם.

מי ינהל את כל הפרויקט?
נקצה לכם מנהל פרויקט ייעודי מקצועי שלנו. לכל מנהל שלנו יש לפחות 5-7 שנות ניסיון בהובלת תהליכים גדולים ומורכבים, כך שאתם בהחלט בידיים טובות ומנוסות.
מקווים שעזרנו לכם להבין קצת יותר את עולם פיתוח האתרים ואם בכל זאת נשארתם עם עוד שאלות ובא לכם לדבר אתם מוזמנים להתקשר או להשאיר לנו את הפרטים שלכם פה: טופס יצירת קשר

ומה שהכי חשוב לנו שתזכרו הוא שפיתוח אתר הוא תהליך ארוך ומורכב – הוא דורש השקעה וסבלנות, הוא מרכז לתוכו את הטובים ביותר שחושבים יחד ומפתחים מערכת או אתר שהוא לגמרי ייחודי לכם, שמתאים לצרכים שלכם ושל הקהל שלכם ושבוודאות ייתן לכם תוצאות טובות יותר והכנסות גבוהות.
כן, זה תהליך ארוך, זה ייקח זמן וזה יעלה לכם יותר מבניית אתר פשוט ותבניתי. האם זה שווה את זה? מיליון פעם כן!

אז בקצרה, למה לשקול להפקיד את הפרוייקט איתנו ? כמה סיבות:
לפני הכל, שירות אישי וזמינות גבוהה. מתן ייעוץ טכנולוגי ועסקי, ליווי מלא בתהליך
40 עובדים, 20 מפתחים ! בטכנולוגיות שונות נותנות לכם שקט נפשי ובטחון אישי
ניסיון רב של פיתוח אתרים מקצועי (מעל 520) , רובם מערכות מורכבות+ אינטגרציות
תשתית וידע נצבר של קוד אשר יהיה ניתן להשתמש בו בפרוייקט שלכם
שקיפות מלאה בכל התהליך – דוחות מפורטים על כל תהליכי הפיתוח ברמה השבועית
למעלה מ 500 פרוייקטי פיתוח אתרים מקצועיים הכולים אינטגרציות, ווב + מובייל.

תתקשרו היום ונקבע פגישה מקצועית, נכיר, מקסימום…תצאו עם כמה טיפים מנצחים.

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון

שאלות ותשובות – בניית אתרים

אתר הוא נכס דיגיטלי של החברה, הוא משרת את הצרכים שלה, של עובדיה ושל לקוחותיה. בעולם הדיגיטלי כיום, כמעט לכל חברה, עסק וארגון יש אתר אינטרנט, אתר איכותי ונוח יתרום לחשיפה לקהלי יעד רבים, יעודד מכירות וייצור קהל לקוחות נאמן עבור החברה שלכם.
לוח הזמנים אינו קבוע והוא נקבע עפ"י מורכבות הפרויקט, לרוב אנו מעריכים בניית אתר כתהליך של חודשיים ומעלה. מובן שיש תלות רבה בשיתוף הפעולה בינינו לבין הלקוח.
וודאי שלא, בטח בתקופת הקורונה. אנו מאמינים שעל מנת לבנות אתר שיתאים לצרכים שלכם בצורה טובה, צריכים להיפגש בזום, להכיר, לדבר על הפרויקט ועל הצרכים שלכם. מעבר לכך, גם בתהליך עצמו אנו דוגלים בשקיפות מלאה עם הלקוח וליווי מלא באמצעות מנהלי הפרויקטים המקצועיים שלנו.
בוודאי, כל האתרים שאנו בונים הינם בעלי תשתית מעולה לקידום אורגני וממומן, וכמובן שמבנה האתר תואם להנחיות הרשמיות של גוגל. כשתפתח איתנו, סביר להניח שהדירוג שלך יקפוץ.
אנו מציעים ללקוחותינו שתי אפשרויות אחסון, שרת איכותי ומקצועי בישראל או AWS Amazon. בשני המקרים אנו נסייע בכל תקלה שתקרה ואנו זמינים לתקן ולטפל בהם במהירות. במידה שלא תרצו לאחסן את האתר בשרתים שלנו, אתם יכולים לבחור באחסון חיצוני.
לא, כל האתרים שלנו ייחודיים ומותאמים אישית ללקוח. אנו מאמינים שאתר המותאם במאה אחוז לצרכי הלקוח והפרויקט יעודד מכירות, פניות מלקוחות ויקדם את העסק/ הארגון שלכם!
חשוב להבין שיש הבדל גדול בין בונה אתרים פרילנסר לבין חברת בניית אתרים המעסיקה מנהלי פרויקטים, מתכנתים ומעצבים. ישנם המון פרמטרים שיש לשים עליהם דגש - התקשורת ביניכם לבין החברה, ניסיון מקצועי, איך מתבצע הפרויקט, מי מנהל אותו. בדקו את תיק העבודות של החברה, את רמת הידע והניסיון שלה ורק אז תקבלו את ההחלטה.
אין תשובה חד משמעית, פלטפורמת הפיתוח תלויה באתר עצמו. כאשר מדברת באתרי תדמית, אתר קטלוגי או אתרי מכירה ברוב המקרים הפיתוח יבוצע על מערכת וורדפרס. בפרויקטים מורכבים יותר הפיתוח יעשה באמצעות קוד פתוח.