אפיון מערכת, יש לכם צורך או רעיון ל Web application ואתם זקוקים לעזרה באפיון או בפיתוח?
לנו ב Y&A יש את הכלים, הנסיון, הידע והאנשים הנכונים בשביל להפוך את הרעיון שלכם מאפיון מערכת ועד לאפליקציה שעובדת (ועובדת מצויין)!
 

אלמנט עיצובי אייקון עיפרון על אפיון אתר

לעתים קרובות סמנכלי שיווק ומנהלי מערכות מידע רוצים לפתח מערכת – פלטפורמה שמיועדת לצרכים מאוד ספציפיים של הארגון שלהם. בניגוד לפרויקטי אתר תדמיתי, פיתוח מערכת ארגונית ו/או אפליקצייה וובית דורשת אפיון קפדני וירידה לפרטים הקטנים ביותר. החל מחווית המשתמש וכלה בממשקים והאינטגרציות הנדרשות כדי לממש את פיתוח המערכת. אפיון אתר או מערכת הוא השלב הראשון בדרך לפיתוח מערכות / אפליקציות ווביות ידידותית, נוחה למשתמש, בעלת ממשק יעיל ועיצוב נכון. מערכת שעונה על כל הפרמטרים הללו, תדרבן את המשתמש להשתמש באפליקציה פעמים רבות ולפעול בה כפי שאתם מעוניינים.
בשביל להגיע לתוצאות טובות, אתם זקוקים למומחים אמיתיים בתחום הפיתוח והעיצוב UX/UI.

בתהליך אפיון מערכת, ננתח יחד את הצרכים והמטרות שלכם בבניית האפליקציה ונבצע עבורכם ניתוח סטטיסטי מעמיק של השוק בו אתם פועלים. המידע שנאסוף יאפשר לנו לעצב ולפתח ממשק משתמש ייחודי שמותאם במיוחד לאפליקציה שלכם, שלוקח בחשבון את כל הגורמים הרלוונטיים שייחודיים אליכם (כמו אינטגרציה עם מערכות אחרות ושירותים חיצוניים, הדרכת המשתמשים בארגון ועוד).


דוגמא לאפיון מערכת

אפיון מערכת אפליקציה וובית נעשה בצורה שתאפשר לעדכן אותה בקלות ובהתאם לצרכים המשתנים שלכם לאורך הדרך. במידת הצורך, נוכל כמובן גם לפתח בעבורכם גרסה מותאמת למובייל לאפליקציה הוובית שלכם או אפליקצייה למובייל בלבד.

המטרה שלנו היא ליצור אפליקציה שתשרת את המטרה שלכם בצורה הטובה ביותר. אנו רוצים להעצים את חווית המשתמש של קהל היעד שלכם, ליצור חוויה אינטראקטיבית וחיובית ולשים את הארגון שלכם תחת אור הזרקורים.

מזל טוב, יש לנו אפיון! מה עושים עכשיו?
כעת יש לכם הבנה מלאה של הפלטפורמה שלכם. אתם יכולים להשתמש במסמך האפיון כדי לקבל הצעות מחיר סגורות וברורות מחברות פיתוח אתרים.
עכשיו אתם יכולים גם לעשות הערכת משאבים פנימית בארגון – כמה אנשים תצטרכו לפרויקט ולכמה זמן.
וכמובן שאתם מוזמנים להתקדם איתנו לשלב הבא: פיתוח האתר (לינק לעמוד)

אנחנו ב-Y&A, עם מעל עשור של פעילות, מבטיחים לכם שבתהליך אפיון מערכת או אפליקציה וובית, פיתוחה ועיצובה, תזכו לצוות המומחים הטוב ביותר בשוק ובאחת מהחברות המובילות ביותר בתחום.

אני מזמין אותך להשאיר פרטים עכשיו, נקבע פגישת ייעוץ מעמיקה שבה תוכל לבחון את התובנות והערכים שאנו מביאים את תהליך אפיון מערכת או אפליקציית שאתם חולמים עליה.

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון