בניית אתר קטלוג מוצרים הוא פתרון מצויין לבעלי עסקים הרוצים לפרסם את המוצרים והשירותים שלהם. בניית אתר קטלוג מוצרים אינה כמו בניית אתר תדמיתי פשוט, היא מאפשרת לגולש לעבור בין כל המוצרים אותם אתם רוצים לפרסם דרך האתר ולקבל על כל אחד מהם מידע בצורה נוחה ונעימה.

בין אם יש לכם כמה עשרות מוצרים ובין אם יש לכם כמה אלפים, בניית אתר קטלוג מוצרים מאפשרת חשיפה לא רק לעסק שלכם, אלא לכל מוצר ושירות שאתם מציעים. התצוגה הויזואלית בקטלוג מוצרים היא מאוד נוחה לעין המשתמש ומאפשרת הבנה טובה יותר של העומד מולו.

אנו מבטיחים לכם חווית משתמש יוצאת מן הכלל ובניית אתר קטלוג מוצרים שיאפשר לגולש להגיע למוצרים הרלוונטים בעבורו בכמה שפחות קליקים, כמה שפחות מאמץ וכמה שפחות זמן. כשיגיע לכל מוצר, הוא ימצא את ההסבר על המוצר הספציפי בו בחר.

בניית אתר קטלוג מוצרים מתאימה במיוחד כקרש מקפצה לעסקים שירצו בעתיד לפתוח חנות מקוונת ולעסקים המוכרים מוצרים שלא ניתן למכור בחנות מקוונת- מוצרים יקרים מאוד, גדולים או מורכבים.

החברה שלנו בעלת ניסיון עשיר בבניית אתרים לסוגים רבים של עסקים. כשמאחורינו מאות פרוייקטים והמוני לקוחות מרוצים ממובילי המשק, אתם יכולים להיות בטוחים שב- Y&A תזכו לאתר קטלוג מוצרים מקצועי ומעוצב להפליא.

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון