ב- Y&A אנו מתמחים בבניית אתרים רספונסיביים. אנו מעצבים אתרים שיתאימו בצורה אופטימלית למשתמש גם במובייל, וישמר את חווית המשתמש גם במסך הקטן.

 

אדם מצביע על טאבלט

כ 50% מהגלישה ברשת נעשית דרך המובייל ולכן חשוב במיוחד כי האתר יתאים עצמו לכל גדלי המסכים. אחרת חווית המשתמש נפגעת, והגולש עוזב את האתר.  בבניית אתרים רספונסיביים אנו משתמשים במגוון טכניקות וכלים המאפשרים לנו ליצור עיצוב המשתנה בהתאם לגודל המסך והרזולוציה שלו. אנו נתאים את האתר כך שכל הרכיבים יותאמו בגודלם ובמיקומם לכל מסך.
בניית אתרים רספונסיביים מאפשרת לנו ליצור אתר אחד המתאים למגוון רחב של מכשירים, כך אין צורך בשכפול האתר. לאתר בכל הפלטפורמות אותה הכתובת, לכן מנועי החיפוש מוצאים אתו בקלות רבה יותר וקידום האתר אינו נפגע.

60% מהחיפושים ב Google נעשים בטלפון הנייד כיום, כדי להגיע לקהל שלכם בכל מקום ובכל זמן אתם חייבים אתר רספונסיבי, ובניית אתרים רספונסיביים היא המומחיות שלנו. חשוב לדעת! לא בכל אתר מתאים ומומלץ להשתמש בטכנולוגיה רספונסיבית. אתרים רספונסיביים מתאימים במיוחד לאתרי תדמית ואתרי תוכן, המהווים "כרטיס ביקור" חשוב לעסק שלך אך אינם דורשים שימוש מורכב של המשתמש.

ישנם אתרים שמומלץ לעצב עבורם חוויה אפליקטיבית. כך שחווית המשתמש תיצור את התחושה שהוא נמצא באפליקציה. היתרון המובהק לאימוץ גישה זו היא תאימות מלאה לחווית הגלישה של המשתמש, והיא חשובה במיוחד במערכות מורכבות יותר.

זיכרו, חווית משתמש איכותית בהכרח מגבירה את משך זמן השהייה של הגולש באתר, מגדילה את אחוזי ההמרה ללידים ומגדילה מכירות ישירות.

התקשרו ותקבעו פגישת ייעוץ חינם כדי ללמוד איזה מן הטכנולוגיות מתאימות לכם וכיצד נוכל לקדם אתכם למטרה שלכם.

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון