איפיון אתר אינטרנט כפלטפורמה,
בדיוק כמוכם, אנחנו מבינים שפיתוח אתר אינטרנט דורש מחקר מעמיק, תכנון מדוקדק וביצוע מדוייק. לכן אנחנו מקפידים על שלב איפיון אתר אינטרנט שיאפשר לנו להגיע יחד אתכם למערכת שעונה על כל הדרישות שלכם - כבר מהצעד הראשון!
 

אלמנט עיצובי אייקון עיפרון על אפיון אתר

אפיון אתר אינטרנט כפלטפורמה נועדה לחסוך לכם כסף וזמן רב. בין אם מדובר במערכת ארגונית פנימית או במערכת שמיועדת ללקוחות, עלינו להבין מה המטרות והדרישות שלכם בשביל לפתח ולעצב את המערכת בצורה שעונה על כל הצרכים הייחודיים לארגון.
אחרי נסיון של שנים בתחום, אנחנו בY&A מבינים מהי החשיבות של שלב האיפיון בבניית פרוייקט מורכב כמו פיתוח ועיצוב מערכת ארגונית: מחקר מעמיק ותכנון מדוקדק בשלב האיפיון, יובילו לביצוע מדוייק ולחסכון בזמן ובכסף בהמשך הדרך.


בתהליך אפיון אתר אינטרנט, ננתח יחד את הצרכים והמטרות שלכם ונבצע מחקר מעמיק בשביל ללמוד את עולם התוכן שלכם בצורה הטובה ביותר. המידע שנאסוף יאפשר לנו לעצב ולפתח ממשק משתמש ייחודי שמותאם במיוחד למערכת שלכם ולוקח בחשבון את כל הגורמים הרלוונטיים שייחודיים אליכם (כמו אינטגרציה עם מערכות אחרות ושירותים חיצוניים, הדרכת המשתמשים בארגון ועוד).
אפיון אתר אינטרנט נעשה בצורה שתאפשר לעדכן אותה בקלות ובהתאם לצרכים המשתנים שלכם לאורך הדרך. במידת הצורך, נוכל כמובן גם לפתח בעבורכם גרסה מותאמת למובייל, לווב או לאתר שלכם.

המטרה שלנו היא לפתח מערכת שתשרת את המטרה שלכם בצורה הטובה ביותר, אך על מנת לקצור את הפירות – עלינו להתחיל בשלב האיפיון הדקדקני והמקיף שאנחנו יודעים לעשות.

מזל טוב, יש לנו אפיון! מה עושים עכשיו?
כעת יש לכם הבנה מלאה של הפלטפורמה שלכם. אתם יכולים להשתמש במסמך האפיון כדי לקבל הצעות מחיר סגורות וברורות מחברות פיתוח אתרים.
עכשיו אתם יכולים גם לעשות הערכת משאבים פנימית בארגון – כמה אנשים תצטרכו לפרויקט ולכמה זמן.
וכמובן שאתם מוזמנים להתקדם איתנו לשלב הבא: פיתוח האתר (לינק לעמוד)

אנחנו ב-Y&A, עם מעל עשור של פעילות, מבטיחים לכם שבתהליך אפיון אתר אינטרנט ו/או מערכת, פיתוחה ועיצובה, אתם זוכים לצוות המומחים הטוב ביותר בשוק ובאחת מהחברות המובילות ביותר בתחום.
בואו להכיר אותנו ולראות איך המערכת הארגונית שלכם הופכת מדיבורים למציאות!
ואם בכל זאת נשארתם עם שאלות בנושא, זה הזמן להשאיר לנו פרטים ואנחנו כבר נמשיך משם.

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון