תהליך עיצוב אתר אינטרנט

תהליך עיצוב אתר אינטרנט הוא תהליך מורכב מאוד, יש בו מספר שלבים חשובים, כשלכל אחד מהם מטרה וכל אחד מהם מאפשר את את קיומו של השלב הבא.
איך בעצם מתחילים תהליך של עיצוב אתר? מה חשוב לדעת? ומה זה אומר לעצב אתר בצורה נכונה למשתמשים שלכם? בואו ללמוד מהניסיון העשיר שלנו - עשור של עשייה ומאות פרוייקטים

תמונת אפיון עמוד מערכת

התרשמתי. רוצה לראות תחל'ס תיק עבודות

ראשית חשוב להבין שתהליך עיצוב אתר אינטרנט הוא תהליך רב שלבי, מורכב שמטרתו בסופו של דבר לזקק את חווית המשתמש שלכם. ראשית, הלקוח ממלא מסמך "בריפינג" אונליין, בו אנו למדים עליו, על העסק שלו, המטרות שלו והמתחרים שלו.

אנו קובעים פגישת "בריפינג", הכוללת גם את הארט דיירקטור שלנו, בה אנחנו מבינים לעומק את צרכי הלקוח, מזהים את הפרסונות הגולשים באתר ומתחילים בביצוע ניתוח תחרות (competitive analysis ) כדי לדעת מול מי אתם עומדים וכיצד מנצחים אותם!

לאחר מכן, אנו קובעים פגישת עיצוב, בה אנו מציגים ללקוח שלנו שני קונספטים שונים לאתר (לא אחד אדום ואחד שחור- שני קונספטים עיצוביים שוניים לחלוטין). מנסיוננו, בשלב הזה אנחנו קולעים "בינגו", והלקוח בוחר את הקונספט בו הוא "התאהב".

עושים “trim down” לעמודי האתר הפנימיים ברוח הקונספט הנבחר, כשגם בתהליך הזה יש לכם תמיד את המילה האחרונה. אנו משתמשים בכלי חכם (invasion app) המאפשר לנו דרך קלה במיוחד לשיתוף עם הלקוח, והכל אונליין. הכלי מאפשר ללקוח להעיר הערות ע"ג הסקיצה בלחיצה פשוטה והכל מתועד.

בסיום תהליך זה, הלקוח מאשר לנו להיכנס לשלב הפיתוח, שלב בניית אתרים, פיתוח שעשוי להמשך משבועות ספורים לחודשים – תלוי בגודל הפרוייקט ומורכבותו.

כפי שאתם רואים, חשוב לבצע את תהליך עיצוב אתר בצורה מקצועית, כדי להבטיח הצלחה. ללא צוות של מומחים בתחום (כפי שיש לנו כאן, ב-Y&A) לא ניתן לבצע כל שלב באופן הטוב ביותר, וממש כמו מגדל קלפים – כאשר שלב אחד לא נעשה על הצד הטוב ביותר, הכל קורס…

אצלנו תזכו לתהליך עיצוב אתר אינטרנט שמתאים בדיוק לכם, אנו מקדישים זמן רב במהלך העיצוב כדי להבין בדיוק מי אתם, מה אתם צריכים ומה ניתן לעשות כדי להזניק אתכם קדימה.

בואו נשוחח על הפרוייקט שלכם

מלא את הפרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

שם מלא

טלפון

דוא"ל

footer footer

רוצים לשמוע עוד?

מלאו את הפרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
אפשר גם להתקשר אלינו: 09-773-4300 או לכתוב מייל: office@yna.co.il

*שם מלא

דוא״ל

מספר טלפון